Jdi na obsah Jdi na menu
 

Proč Wellness?

. Složení těchto výrobků, které bylo vytvořeno ve Švédsku, v sobě skutečně pojí moudrost přírody a to nejlepší z vědy a představuje tak jedinečné a účinné výživové doplňky, které respektují vyváženost těla a pomáhají mu podpořit jeho přirozené funkce.

Výrobky Wellness by Oriflame zaručují tu nejvyšší kvalitu a účinnost měřitelnými výsledky, které prokázaly, že je jejich užívání bezpečné pro kohokoli. Tato bezpečnost byla potvrzena rozsáhlými testy a dlouhodobými studiemi, které také dobře zdokumentovaly a potvrdily, že Oriflame Wellness výrobky skutečně plní to, co slibují. Vědečtí a lékařští poradci Oriflame jsou ve svých oblastech praxe a výzkumu mezinárodně uznávanými autoritami. Všichni mají za sebou léta zkušeností v oblasti zdraví a wellness. Konzultují nejnovější vědecké publikace a vycházejí z nejmodernějších poznatků o tom, jak naše těla fungují a co potřebují k tomu, aby byla zdravá a vypadala skvěle. Kvalita, účinnost a bezpečnost jsou pojmy, v nichž se Wellness by Oriflame nesnižuje k žádným kompromisům!

Certifikáty

The German School of Sports and Doping Research (německá sportovní škola dopingového výzkumu) testuje potraviny a obsah potravinových doplňků a vhodnost jejich používání pro sportovce. Oriflame testoval Přírodní nápoj Natural Balance i Astaxanthin a obdržel certifikaci potvrzující, že výrobky jsou vhodné pro sportovce a neobsahují žádné látky zakázané mezinárodními sportovními asociacemi.

 zdroj: www.oriflame.cz

Proč potřebujete Wellness výrobky?

Stravovací návyky většiny lidí – skladba a způsob úpravy potravin, doby jídla, velikost porcí a konzumace alkoholu – určují spíše společenské zvyky a tradice než snaha dodat tělu optimální výživu pro dlouhý a zdravý život.
V rodinách, ve kterých oba rodiče pracují, se kvůli nedostatku času spotřebuje více polotovarů (předpřipravených, naporcovaných a předem zpracovaných potravin), neprospívajících lidskému zdraví. Nezdravé jídlo je paradoxně zároveň nejlevnější, nejkaloričtější a nejméně výživné. Aby toho nebylo málo, nezdravé jídlo je snadněji dosažitelné než čerstvé, zdravé a organické potraviny.

Studie o výživě potvrzu jí, že 90 % lidí nekonzumuje minimální doporučené množství (500 g) zeleniny a ovoce za den. Děti ve věku 4–10 let by měly jíst 40

0 g zeleniny a ovoce denně, 90 % dětí však tohoto doporučeného množství nedosáhne. Pravděpodobnou příčinou je, že jejich rodiče jsou na tom stejně. Zkrátka a dobře, pro mnoho lidí není jednoduché udržet si životní styl se stravovacími návyky, které by odpovídaly potřebám jejich těl, aniž by užívali potravinové doplňky, jež jsou pro tento účel určeny.


Doplňky Stravy doporučujeme lidem v určitých zeměpisných oblastech. Někdy záleží i na věku, hladině fyzické aktivity a pohlaví. Pokud zaškrtnete některé z políček v následujícím testu, je vhodné zvážit využívání potravinových doplňků. Pokud zaškrtnete více políček, doporučujeme užívat řadu Wellness by Oriflame pravidelně.

Výzkum a vývoj

Výrobková řada Wellness by Oriflame je výsledkem nejmodernější vědy, která vychází z nejnovějších studií o lidském zdraví.